Kancelaria adwokacka: Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marek K. Wynimko

Home/Biznes Firma/Prawo/Kancelaria adwokacka: Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marek K. Wynimko

O tym, że dobry prawnik będzie pomocny na sali sądowej, nikogo przekonywać nie trzeba. Jako osoba doświadczona, a więc „obyta” z sądami oraz znająca przepisy prawa, nie tylko wyjaśni skomplikowane aspekty prawne naszej sprawy i pomoże sformułować argumentację odpowiadającą na zarzuty strony przeciwnej, ale też pomoże opanować zdenerwowanie podczas stawiennictwa przed sądem, które towarzyszy większości osób, a w szczególności tym, którzy w sądzie są pierwszy raz. Tym bardziej opłaca się skorzystać z jego usług, kiedy zawodowy pełnomocnik procesowy reprezentuje drugą stronę sporu. Wynajęcie adwokata lub radcy prawnego z pewnością zrównoważy siłę argumentów oraz doprowadzi do rzeczowej wymiany zdań, zapobiegając przy tym wielu zbędnym słownym przepychankom, które zazwyczaj tylko opóźniają uzyskanie ostatecznego rozstrzygnięcia.

Kancelaria adwokacka to zespół specjalistów (adwokat, radca prawny, doradca podatkowy)

Od początku lipca 2015 r. uprawnienia procesowe radców prawnych i adwokatów zostały zrównane. Oznacza to, że mogą oni występować jako pełnomocnicy procesowi w tych samych rodzajach spraw, w tym w sprawach karnych i karno-skarbowych tj. dotyczących przestępstw i wykroczeń skarbowych. Nie ma więc znaczenia, czy prawnik, któremu zlecisz prowadzenie Twojej sprawy przed sądem posiada uprawnienia adwokata czy radcy prawnego. Zawody te różnią się od siebie obecnie tylko nazewnictwem i kolorem żabotu w todze. Najważniejsze jest, aby wybrany prawnikPracownicy Kancelarii Adwokackiejbył skuteczny – czyli przede wszystkim dobrze przygotowany merytorycznie oraz posiadający doświadczenie w prowadzeniu przed sądem spraw takich jak Twoja. Tylko wówczas żadna kłopotliwa sytuacja procesowa go nie zaskoczy i z każdej znajdzie korzystne dla swojego klienta wyjście.

Skuteczna kancelaria prawna obok Ciebie

Od kilkunastu lat z powodzeniem świadczymy kompleksowe usługi prawne osobom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Polecamy się szczególnie w sprawach gospodarczych, cywilnych, karnych skarbowych, administracyjnych i podatkowych.

Jeżeli szukasz skutecznego prawnika – radcy prawnego lub adwokata działającego na obszarze Białegostoku lub okolic zapraszam do naszej kancelariiMarek Wynimko.