Profesjonalny serwis klimatyzacji w Białymstoku

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Białymstoku KliMat jest jednym z najbardziej cenionych na białostockim rynku usług klimatyzacyjnych. Ideą prowadzonej przez nas działalności jest kompleksowa obsługa klienta, począwszy od projektu klimatyzacji, poprzez jej montaż oraz późniejsze przeglądy i naprawy.

Obsługujemy przedsiębiorców i właścicieli dużych obiektów użyteczności publicznej jak i klientów indywidualnych, marzących o klimatyzacji w swoim własnym domu. Podejmujemy się każdego wyzwania i proponujemy nowoczesne i optymalne rozwiązania dopasowane do preferencji zleceniodawców.

Nasz serwis klimatyzacji, to profesjonalna kadra, składająca się z doświadczonych inżynierów, techników, montażystów i doradców, którzy są gwarancją solidności i odpowiedzialności.

Klimatyzacja Białystok

W ciągu wielu lat naszej działalności, wypracowaliśmy standardy wszechstronnej obsługi klienta, dzięki czemu możemy zaoferować pełen wachlarz usług związanych z branżą klimatyzacyjną. Jesteśmy otwarci na innowacje i niekonwencjonalne rozwiązania, dlatego z nami rozwiążesz każdy problem. Oferujemy:

  • Bezpłatne doradztwo w zakresie zakupu, montażu i eksploatacji klimatyzacji
  • Sprzedaż najnowocześniejszych urządzeń i systemów klimatyzacyjnych znanych i cenionych marek (m.in. Dakin, Fujitsu, Kaisai, Samsung, LG, Toshiba, Mitshubisi Electric) oraz wszelkich akcesoriów i części zamiennych
  • Profesjonalny projekt systemu klimatyzacji poprzedzony dokładną analizą specyfiki pomieszczeń i oczekiwań klienta
  • Instalację klimatyzacji w domach, mieszkaniach, obiektach przemysłowych i handlowych
  • Okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • Naprawy i konserwację wszelkich instalacji klimatyzacyjnych
  • Czyszczenie, dezynfekcję i odgrzybianie urządzeń klimatyzacyjnych
  • „Pogotowie Klimatyzacyjne”, czyli całodobowy telefon, pod którym mogą Państwo zgłaszać nagłe awarie, mając pewność, że zostaną szybko naprawione
  • Sklep internetowy, w którym oferujemy szeroki wybór markowych produktów z branży klimatyzacyjnej
  • Profesjonalną i miłą obsługę na każdym etapie współpracy z naszym serwisem klimatyzacji

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Białymstoku

Siedziba naszej firmy mieści się w Białymstoku, lecz obszar naszej działalności jest znacznie większy i obejmuje również ościenne województwa. Jeśli usługa wykonywana jest w miejscowości leżącej nie dalej niż 30 km od Białegostoku, oferujemy bezpłatny dojazd do klienta. Nie wykluczamy również podjęcia się prac w dalszych rejonach Polski, jeśli takie będzie życzenie inwestora.

Z oferty naszego sklepu internetowego, mogą korzystać mieszkańcy całej Polski oraz osoby spoza kraju. Ponieważ jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu czołowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych, możemy bardzo szybko dostarczyć zakupione towary.

Pamiętaj, jeśli interesuje Cię profesjonalna klimatyzacja w Białymstoku, przyjdź do nas!

Serwis klimatyzacji to przede wszystkim ludzie

Nasza renoma i uznanie klientów, wynika nie tylko ze stosowania najnowocześniejszych technologii i urządzeń klimatyzacyjnych, ale przede wszystkim z profesjonalizmu i wysokiego poziomu umiejętności i wiedzy naszych pracowników. Nasz zespół to doskonale wyszkoleni fachowcy, którzy nieustająco podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Państwa satysfakcja jest priorytetem naszej działalności, dlatego zawsze staramy się pracować w oparciu o najwyższe standardy obsługi klienta, dbając jednocześnie o stałe podnoszenie jakości usług.

24 maja 2017|