Podkarpacie już wie: nowa wypożyczalnia aut wchodzi do gry

Home/Motoryzacja/Wypożyczalnie/Podkarpacie już wie: nowa wypożyczalnia aut wchodzi do gry

Istotnie, Rzeszów może się od niedawna poszczycić kolejnym profesjonalnym punktem wynajmu aut. Na jakie korzyści mogą zatem liczyć klienci? Przede wszystkim nowoczesne samochody, możliwość wynajmu długoterminowego oraz pakiet usług dodatkowych. No i ceny, które wydają się być bardziej niż konkurencyjne. Zapraszamy po szczegóły!

Wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych

O renomie wypożyczalni samochodowej świadczą przede wszystkim pojazdy jej floty. Jeśli chodzi o firmę Auto w 5 minut, mamy do czynienia z najbardziej rozpoznawalnymi markami świata: BMW, Toyota, Ford, Kia, Opel czy Seat. Konkretne pojazdy to najnowsze modele z producenckich katalogów, a przekrój silników i wyposażenia potrafi wprawić w pozytywną konsternację.

Jeśli pragniemy wynająć samochód do ekonomicznej jazdy po mieście, możemy skusić się na Opla Corsę z instalacją gazową lub hybrydową Toyotę Yaris. Jeśli czeka nas długa trasa w towarzystwie całej rodziny, idealnie posłuży nam do tego celu Opel Insignia bądź Volkswagen Touran z silnikiem diesla. Jeśli mamy natomiast w planie przenosiny biura lub transport przedmiotów wielkogabarytowych, Renault Master Furgon powinno spełnić wszelkie oczekiwania.

Ponieważ wszystkie auta przechodzą stałe przeglądy w ASO, są wolne od jakichkolwiek usterek. Nad ich stanem technicznym oraz wizualnym czuwa też nieustannie kadra techniczna wypożyczalni. W rezultacie otrzymujemy pojazdy nie tylko sprawne, ale i zadbane.

Wynajem samochodów to nie wszystko

Prócz klasycznego wynajmu, firma Auto 5 minut realizuje ponadto usługi wypożyczania aut zastępczych finansowanych z OC sprawcy. Obecnie ubezpieczyciele mają obowiązek uiszczania pełnej rekompensaty z tytułu strat poniesionych wskutek kolizji. Obejmuje ona również koszty wynajmu pojazdów zastępczych na czas naprawy lub do momentu zakupu przez poszkodowanego nowego samochodu. W razie wypadku wystarczy więc skontaktować się z rzeszowską filią wypożyczalni, aby zarezerwować auto zastępcze. Zostanie ono dostarczone pod wskazany adres lub będzie oczekiwać na odbiór osobisty w siedzibie.

Co więcej, nowo otwarta wypożyczalnia samochodów świadczy także profesjonalne usługi przeprowadzek, dzięki którym czas potrzebny na zaadoptowanie nowych czterech kątów na własne potrzeby ulega znaczącemu skróceniu.

Czy to krótko-, czy długoterminowy wynajem, klienci wypożyczalni mogą liczyć na atrakcyjne ceny, dopasowane do zasobności ich portfela. Należy jednocześnie pamiętać, że poszczególne pozycje cennika podlegają negocjacjom, dlatego zawsze warto zapytać sprzedawcę o możliwość ich obniżenia. W końcu mówimy tu o wypożyczalni aut, która ma być przede wszystkim konkurencyjna.